banner

رصد بارش شهابی برساوشی کویر لوت

معرفی توسط دور دور تور تاریخ شروع سفر : 1400/05/22
تاریخ پایان سفر : 1400/05/23
موجود مشاهده لینک
کد: 19

جاذبه‌ها

کارشناس و ابزار نجومی، تماشای آسمان پرستاره کویر لوت و کهکشان راه‌شیری، تماشای نبکاها(گلدان های کویری)، بازدید از کلوت ها و دریاچه لوت، وقت آزاد برای گشت های اختیاری و استفاده از امکانات تفریحی موتور چهار چرخ، سافاری، آب انبار شهداد، بازار گنجعلی خان کرمان، گنبد جبلیه، تماشای بارش شهابی برساوشی

این سفر در یک نگاه

اقامت چادر
تعداد وعده های غذایی
محل حرکت فرودگاه مهر آباد
مدت 2 روز
زمان حرکت 1400/05/22 -
زمان بازگشت 1400/05/23 -
وسیله نقلیه اصلی هواپیما
استان‌ مورد بازدید کرمان
بیشترین فعالیت
قیمت 1,950,000 تومان

توضیحات سفر


1
جمعه 1400/05/22
از تهران به سوی کرمان پرواز می‌کنیم. پس از رسیدن به کرمان و صرف ناهار به سوی دریاچه لوت حرکت خواهیم کرد. از دریاچه جوان لوت دیدن می‌کنیم. در مسیر از نبکاها بازدید خواهیم کرد و سپس به سوی منطقه کلوت ها می‌رویم؛ از تماشای شاهکار آب و باد و خاک لذت خواهیم برد. سپس به طرف اکوکمپ ستاره لوت می‌رویم بعد از پذیرش و صرف شام در اکوکمپ برنامه رصد آسمان کویر لوت و تماشای بارش شهابی برساوشی را خواهیم داشت.
ناهار در کمپ توسط دالاهو شام در کمپ توسط دالاهو اقامت در هتل
2
شنبه 1400/05/23
صبح بعد از صرف صبحانه وقت آزاد برای گشت های اختیاری خواهید داشت.سپس به سوی کرمان حرکت می‌کنیم. در مسیر از آب انبار شهداد دیدن می‌کنیم. به کرمان می‌رسیم و ناهار را در رستوران صرف خواهید کرد. سپس به طرف مجموعه تاریخی گنجعلی خان می‌رویم. وقت آزاد برای خرید از بازار گنجعلی خان خواهید داشت. از گنبد جبلیه دیدن می‌کنیم. بعد از خرید شیرینی و سوغات به سوی فرودگاه کرمان می‌رویم و به طرف تهران پرواز خواهیم کرد.
صبحانه در کمپ توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو

تورهای با قیمت مشابه