banner

رصد بارش شهابی برساوشی کویر لوت

معرفی توسط دور دور تور تاریخ شروع سفر : 1400/05/20
تاریخ پایان سفر : 1400/05/21
موجود مشاهده لینک
کد: 13

جاذبه‌ها

کارشناس و ابزار نجومی، تماشای آسمان پرستاره کویر لوت و کهکشان راه‌شیری، تماشای نبکاها(گلدان های کویری)، بازدید از کلوت ها و دریاچه لوت، وقت آزاد برای گشت های اختیاری و استفاده از امکانات تفریحی موتور چهار چرخ، سافاری، آب انبار شهداد، بازار گنجعلی خان کرمان، گنبد جبلیه، تماشای بارش شهابی برساوشی

این سفر در یک نگاه

اقامت چادر
تعداد وعده های غذایی
محل حرکت فرودگاه مهرآباد
مدت 2 روز
زمان حرکت 1400/05/20 -
زمان بازگشت 1400/05/21 -
وسیله نقلیه اصلی هواپیما
استان‌ مورد بازدید کرمان
بیشترین فعالیت
قیمت 2,250,000 تومان

توضیحات سفر


1
چهارشنبه 1400/05/20
از تهران بسوی کرمان پرواز می‌کنیم. بعد از رسیدن به کرمان به سوی اکو کمپ ستاره لوت می‌رویم بعد از پذیرش در اکوکمپ و صرف ناهار و استراحت، بعد از ظهر به سوی دریاچه لوت یا دریاچه جوان حرکت می‌کنیم. بعد از تماشای دریاچه جوان لوت در مسیر از نبکاها دیدن خواهیم کرد. سپس به طرف منطقه کلوت‌ها می‌رویم و از این شاهکار بینظیر طبیعت دیدن می‌کنیم. مجددا برای صرف شام به طرف اکوکمپ خواهیم رفت بعد از صرف شلم برنامه رصد آسمان کویر لوت و تماشای بارش شهابی برساوشی را خواهیم داشت.
صبحانه در وسیله نقلیه توسط دالاهو ناهار در کمپ توسط دالاهو شام در کمپ توسط دالاهو اقامت در هتل
2
پنج شنبه 1400/05/21
بعد از صرف صبحانه تا ساعت 11 وقت آزاد برای گشت های اختیاری خواهید داشت سپس به سوی کرمان حرکت می‌کنیم. در مسیر از آب انبار شهداد دیدن خواهیم کرد. به کرمان می‌رسیم ناهار را دررستوران صرف خواهید کرد سپس بسوی مجموعه تاریخی گنجعلی خان می‌رویم؛ وقت آزاد برای خرید از بازار گنجعلی خان خواهید داشت و از گنبد جبلیه دیدن می‌کنیم.بعد از خرید شیرینی و سوغات به سوی فرودگاه کرمان می‌رویم و به طرف تهران پرواز خواهیم کرد.
صبحانه در کمپ توسط دالاهو ناهار در رستوران توسط دالاهو